linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search wcag_switcher

Strefa EKO - KDBS Bank

Strefa EKO

Kredyt EKO!

Zachodzące zmiany klimatyczne sprawiają, że coraz większą uwagę przywiązujemy do ochrony środowiska. Kredyt EKO! to nasza odpowiedź na potrzeby i oczekiwania Klientów indywidualnych poszukujących wygodnej metody finansowania przedsięwzięć proekologicznych. Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Kredyt na realizację przedsięwzięć termomodernizacyjnych i remontowych

Remont i termomodernizacja nieruchomości wiążą się z niemałymi wydatkami. Jeżeli planujesz takie przedsięwzięcie, dużym wsparciem dla Ciebie będzie kredyt na ten cel z premią BGK.

Pożyczki z premią dla Przedsiębiorców

Masz pomysł na dalszy rozwój swojej firmy, myślisz o ekoinwestycji lub chcesz zmodernizować stanowiska pracy? Pożyczka z premią jest stworzona właśnie dla Ciebie! Sprawdź naszą ofertę.

Program „Mój Prąd”

„Mój Prąd” to program dofinansowania instalacji fotowoltaicznych dzięki któremu zaoszczędzisz na rachunkach. Jak złożyć wniosek i jakie warunki trzeba spełnić żeby otrzymać dofinansowanie?

Program „Czyste Powietrze”

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Sprawdź jak uzyskać wsparcie finansowe w walce o Czyste Powietrze?

Eko Porady

Życie w zgodzie z naturą staje się ostatnio coraz poważniejszym nurtem. Dlaczego warto żyć ekologicznie i jak wprowadzać ekologię do swojego domu? Poznaj nasze sposoby – Bądź Eko! świadomy.