linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search wcag_switcher

SGB Mobile - nowa bankowość mobilna - KDBS Bank

SGB Mobile – nowa bankowość mobilna

 

Pobierz aplikację SGB Mobile

W zależności od tego, z jakiego smartfona korzystasz, wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację:

Google Play  App Store

Co nowego w SGB Mobile

Od 2 kwietnia 2024 r.

Od 15 grudnia 2023 r.

Zdecyduj jak wygląda Twój pulpit – pasek szybkich akcji i widżety poniżej możesz dopasować do swoich potrzeb. Miej pod ręką wszystko, z czego najczęściej korzystasz. Jeśli ustawisz w telefonie tryb ciemny, to SGB Mobile się do tego dostosuje.

Jesteś rodzicem? Wprowadź dziecko w świat finansów razem z nami – aplikacja SGB Mobile w wersji dla najmłodszych oraz Panel rodzica do zarządzania aktywnościami na koncie dziecka.

Od 10 listopada 2022 r.

Zarządzaj finansami swojej firmy w aplikacji mobilnej SGB Mobile. Miej swój bank zawsze pod ręką. Wystarczy Twój smartfon!

Szczegóły aplikacji SGB Mobile dla firm

Od 1 lipca

Autopay w SGB Mobile! Stanie w kolejce do bramki na autostradzie to nie jest Twoje ulubione zajęcie? Uruchom usługę automatycznych przejazdów przez autostrady w SGB Mobile i sam decyduj kiedy się zatrzymasz. Dowiedz się więcej

Od 25 maja

Pojawiła się nowa funkcjonalność – Active. To usługa dla użytkowników urządzeń marki Garmin. Dzięki połączeniu aplikacji SGB Mobile z Garmin Connect, możesz sprawdzić w naszej aplikacji swoje dane dotyczące aktywności sportowej oraz kondycji – kroki, przebyty dystans, intensywny trening, spalone kalorie, tętno, saturację, sen. Już wkrótce pojawią się w niej wyzwania dla aktywnych

Dostęp do rachunku kiedy chcesz

W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobisty, oszczędnościowych, walutowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie.

Przelewy w dowolnym momencie

Łatwo i bezpiecznie zrealizujesz przelew – za pomocą smartfona lub tabletu. Nie odkładaj płatności na później – parę kliknięć i masz je z głowy.

Portfele cyfrowe i BLIK

W SGB Mobile szybko aktywujesz usługę i BLIK oraz dodasz swoją kartę do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Płać mobilnie tak jak Ci najwygodniej. W aplikacji masz kontrolę nad swoimi kartami, możesz je zablokować w portfelach cyfrowych na wszystkich urządzeniach mobilnych. Ta usługa to bezpieczeństwo i ogromna wygoda w jednym.

Zarządzanie subskrypcjami

To zupełnie nowa usługa, dzięki której możesz w jednym miejscu sprawdzić, w jakich sklepach internetowych zarejestrowana jest Twoja karta płatnicza SGB oraz możesz zablokować pobieranie środków z kasty przez sklep internetowy. Nowa funkcjonalność to również śledzenie na bieżąco do jakich abonamentów subskrypcyjnych dodałeś kartę SGB oraz możliwość zablokowania w prosty sposób kolejnej płatności, np. za serwis streamingowy.

 

Zmień limit

Dzienne limity transakcji są dodatkowym zabezpieczeniem Twoich pieniędzy, jednak zdarzają się jednorazowe większe zakupy. Teraz możesz w łatwy i bezpieczny sposób zwiększyć lub zmniejszyć limit za pomocą aplikacji – już nie musisz iść do banku!

 

Korzystaj z dobrze zaprojektowanej aplikacji mobilnej

SGB Mobile jest przejrzysta, funkcjonalna i po prostu ładna. Ogromną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, dlatego aplikacja posiada szereg zabezpieczeń, a płatności i dyspozycje potwierdzasz bezpiecznymi metodami autoryzacji. Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz do codziennego bankowania.

Przewodnik po SGB Mobile

Pobierz przewodnik po SGB Mobile

Krok po kroku sprawdzisz wszystkie funkcjonalności aplikacji, dowiesz się jak aktywować aplikację i jak się do niej zalogować.

 

Zachęcamy do zapoznania się z filmami instruktażowymi o aplikacji SGB Mobile:

Sprawdź, co możesz zrobić z głównego pulpitu, zaraz po zalogowaniu się do aplikacji:

Zobacz, jak łatwo zrobisz przelew w SGB Mobile:

Spójrz, jak korzystać z BLIKA w aplikacji:

 

Masz pytania?

Zadzwoń na bezpłatną infolinię: 800 888 888 lub napisz: call.center@sgb.pl.
Konsultanci infolinii SGB dostępni są przez całą dobę.

Ważne informacje