linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search wcag_switcher

Aktywny Senior - Strefa Bezpiecznego Bankowania - KDBS Bank

Aktywny Senior – Strefa Bezpiecznego Bankowania

ABC Seniora

Definicje, które musisz znać
Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z bankowością internetową, jesteśmy po to by Ci w tym pomóc. Zacznijmy od podstawowych pojęć i definicji, które umożliwią Tobie swobodne poruszanie się w Internecie i korzystanie z bezpiecznej bankowości.

Logowanie

Twoje pierwsze kroki w bankowości elektronicznej
Zapoznamy Cię z bankowością internetową krok po kroku. Zacznijmy od logowania. Zobaczysz jakie to proste.

Bezpieczne Bankowanie

Twoje pierwsze kroki w bankowości elektronicznej
Dowiesz się: Jak sprawdzić szczegółowe informacje o rachunku? Jak wykonać przelew? Jak doładować telefon? Jak założyć lokatę?

Bezpieczeństwo w Internecie

Wprowadzimy Cię w tajniki korzystania z Internetu. Poznasz podstawowe zasady bezpieczeństwa, będziesz wiedział jak chronić swoje dane i jak stworzyć bezpieczne hasło.

Płatności bezgotówkowe

Zarówno WHO jak i Ministerstwo Rozwoju rekomendują płatności bezgotówkowe kartą lub telefonem. Powodem takich działań jest możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa na banknotach i monetach. Sprawdź jak z nich korzystać.

Zdrowie/Aktywny styl życia

Niezbędnik dla aktywnego Seniora. Znajdziesz tu porady i informacje jak walczyć z wirusem i jak radzić sobie w nowych okolicznościach zachowując zdrowie, radość życia i chęć realizacji wyznaczonych celów.