linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search wcag_switcher

Dziecko w Krainie Finansów - KDBS Bank

Dziecko w Krainie Finansów

Konto Spoko

Konto SPOKO, stworzone specjalnie dla dzieci i młodzieży w wieku 0-18 lat. Idealny wybór na początek przygody z finansami!

SKO

Szkolna Kasa Oszczędności to system oszczędzania dla uczniów szkół podstawowych który uczy dobrych nawyków: systematyczności i rozważnego wydawania pieniędzy. Dołącz do grona oszczędzających.

Konto Proste

Nasze Konto dla Młodych to idealne rozwiązanie dla osób w wieku 18-26 lat, oferujące pełny zakres usług bankowych dostosowanych do Twoich potrzeb.

Strefa Dziecka

Dzięki tej zakładce poznasz pojęcia związanie z finansami, przybliżymy Ci historię pieniądza jego współczesne cechy i funkcje. Dziecko w Krainie Finansów to także zagadnienia związane z bezpieczeństwem w sieci, gry, krzyżówki, łamigłówki dla najmłodszych.

Bezpieczeństwo w sieci

Bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od Ciebie.  Sprawdź jak bezpiecznie korzystać z Internetu oraz chronić dane do bankowości elektronicznej.

Strefa Rodzica

Zapraszamy do wspaniałej przygody z edukacją finansową dla najmłodszych.
Przygotowaliśmy cykl poradników będących pomocą w wychowaniu przedsiębiorczego dziecka.