linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search wcag_switcher

Nowa bankowość korporacyjna KDBS24 Biznes - bankujesz gdzie chcesz.

Bankowość internetowa SGB24 Biznes

Nowa bankowość korporacyjna KDBS24 Biznes

 

KDBS24 Biznes to nowoczesna bankowość internetowa i mobilna stworzona z myślą o dużych i wymagających klientach firm i korporacji.

Nowa bankowość w przejrzysty sposób prezentuje poszczególne produkty i usługi bankowe. Jest prosta w obsłudze i intuicyjna dla użytkownika. Dzięki niej, z dostępem do internetu wygodnie bankujesz gdzie chcesz – na komputerze, smartfonie czy tablecie. Wszędzie masz pełny dostęp do swoich finansów. Zarządzaj nimi za pomocą nowych funkcjonalności.

Skorzystaj z nowej elastycznej bankowości internetowej i mobilnej, która może dostosowywać się do Twoich potrzeb!

Zaloguj się i sprawdź:

 

Zalecamy korzystanie z przeglądarek Chrome – Firefox – Edge – Safari (MacOs)

 

Po zalogowaniu do SGB24 BIZNES samodzielnie spersonalizuj swój pulpit i dostępne mini aplikacje według własnych potrzeb. Bez ograniczeń dodawaj i usuwaj kafelki z poszczególnym funkcjami, zmieniaj ich rozmiar i ułożenie na pulpicie. Dostosuj SGB24 BIZNES do swoich preferencji korzystania z produktów i usług, aby bankowało Ci się jak najwygodniej.

 

Co zyskujesz dzięki SGB24 Biznes?

 

Sięgnij po przewodnik dla Klientów SGB24 BIZNES, by poznać szczegóły.

 

Obejrzyj filmy instruktażowe i poznaj SGB24 Biznes:

Przelewy? To proste!

 

Przelew w naszej bankowości wykonasz naprawdę szybko i bezproblemowo. Czeka Cię realizacja wielu przelewów? Z pomocą przyjdą Ci paczki przelewów i wygodny import plików z przelewami.